Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych
i ciężarowych w Europie środkowo - Wschodniej. Realizowana jest także sprzedaż części i asortymentu
motocyklowego, wyposażenia warsztatów i sprzedaż naczep do samochodów ciężarowych.

Grupa Filialna Siedlce swoją współpracę z Inter Cars S.A. rozpoczęła w 2003 roku.
Wówczas firma „Auto Centrum” działająca na terenie powiatu siedleckiego
od 1991 roku, dołączyła do rozwijającej się w całej Polsce sieci dystrybucji.
Pierwszą filię Inter Cars otworzyliśmy w Siedlcach.

W tej chwili jesteśmy jedną z największych grup filialnych w Polsce i posiadamy 20 oddziałów w południowo-wschodniej części kraju – Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Garwolin, Hrubieszów, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łuków, Puławy, Radzyń Podlaski, Siedlce, Siemiatycze, Sokołów Podlaski, Świdnik, Tomaszów Lubelski i Zamość. W naszych filiach zatrudniamy ponad 400 pracowników, którzy są profesjonalnie przygotowani i przeszkoleni w zakresie asortymentu, oferty handlowej i obsługi Klienta. Dokładamy wszelkich starań, żeby poziom świadczonych przez nas usług był jak najwyższy i dawał zadowolenie odbiorcom.

Sprzedawcy oraz przedstawiciele handlowi mający bezpośredni kontakt z Klientem, stale poszerzają swoją wiedzę z zakresu motoryzacji i oferowanych przez Inter Cars produktów. To, co pozwala nam sprawnie obsługiwać Klientów to między innymi duże powierzchnie magazynowe, które zapewniają stały dostęp do ponad 1 miliona pozycji posiadanych w sprzedaży.

Szeroka sieć dystrybucji daje Klientom szanse bezpośredniej dostawy towaru do warsztatu lub sklepu. Mamy uruchomionych kilkadziesiąt tras, które kilka razy dziennie wyjeżdżają z zamówieniami do naszych kontrahentów. Zamówienia Klienci mogą składać osobiście w jednym z naszych oddziałów, telefonicznie lub przez internet, mając zawsze dostęp do aktualnych stanów magazynowych.

Każdego Klienta traktujemy wyjątkowo szanując jego czas i pieniądze. Dla tych, którzy chcą się rozwijać razem z nami, organizujemy akcje wsparcia sprzedaży, profesjonalne szkolenia dotyczące sprzedawanych przez nas produktów. Dla naszych największych odbiorców każdego roku przygotowujemy plenerowe imprezy integracyjne z atrakcjami i nagrodami.