SHOW CAR z LUBARTOWIE!

W dniach 17-20 października Lubartów gościł mobilny ośrodek szkoleniowy Inter Cars, oferujący bezpłatne szkolenia dla mechaników. To wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło wielu zawodowców z branży motoryzacyjnej i stanowiło znakomitą okazję do podniesienia kwalifikacji oraz wymiany doświadczeń.

Mobilne centrum szkoleniowe Inter Cars, będące nieodłącznym elementem firmy, odwiedziło filię Lubartów, oferując szeroki zakres szkoleń związanych z naprawą pojazdów, diagnostyką, i obsługą klienta. W sumie odbyło się 8 szkoleń, prowadzonych przez topowych partnerów Inter Cars, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami.

Cieszymy się ogromnym zainteresowaniem tą inicjatywą. Łącznie wzięło udział blisko 160 osób, co dowodzi rosnącego zapotrzebowania na nowoczesne szkolenia dla mechaników w naszym regionie. To doskonały przykład, jak Inter Cars dba o rozwój zawodowy swoich klientów i partnerów.

SHOW CAR w Lubartowie był nie tylko okazją do zdobycia nowej wiedzy, ale także do budowania relacji i wymiany doświadczeń między uczestnikami. Przybyli mechanicy mieli okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami w branży motoryzacyjnej.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział. Mamy nadzieję, że inicjatywy takie jak ta będą kontynuowane, przyczyniając się do rozwoju branży motoryzacyjnej w naszym regionie.

Przypomnijmy, że filia Inter Cras w Lubartowie działa od