IM INTER MOTORS

I'M Inter Motors

Jesteśmy jedną z największych w Polsce hurtowni oferującej części motocyklowe oraz duży asortyment odzieży, obuwia oraz kasków motocyklowych. Współpracujemy z ponad 70 dostawcami z całego świata m.in. Alpinestars, Nolan, AGV, Bering, Ixon, Shark, Suomy, Fly, Acerbis, Macna, Oxford, Shad, Motul, Denso, NGK, Hiflofiltro, Did, Castrol, Dunlop, TRW, Ferodo, Athena, Pirelli, K&N.

Inter Motors jest właścicielem marki Adrenaline ISPEDO, na potrzeby polskiego rynku motocyklowego przygotowana została kolekcja w której znaleźć można ubrania, ochraniacze, buty, oraz akcesoria do motocykli.
Atutem marek  Adrenaline oraz ISPEDO jest wysoka jakość wykonania i niezwykle konkurencyjna cena.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową.
Klienci hurtowi mogą liczyć na zakupy na preferencyjnych warunkach. Szczegóły oferty dostępne w naszych salonach Inter Motors (Biała Podlaska, Lublin, Siedlce, Zamość) oraz u przedstawicieli handlowych.
Dodatkowym wsparciem jest:
Koordynator INTERMOTORS w grupie Siedlce
 jest Janusz Kotliński tel. kom. +48 665 391 558,
który służy informacją i pomocą w kwestiach związanych z rynkiem motocyklowym.

Kontakt telefoniczny na filie:

Kontakt E-mailowy:

  • Filia Lublin: moto.lub@intermotors.pl
  • Filia Siedlce: moto.sie@intermotors.pl

Posiadamy bardzo dobrze rozbudowaną logistykę, dostarczamy towar do klientów bezpłatnie nawet kilka razy dziennie.

Naszą zaletą jest możliwość składania zamówień on-line.
Program IC Katalog do składania zamówień jest ciągle udoskonalany i pojawiają się nowe funkcjonalności. Co sezon przygotowujemy katalog Inter Motors wydawany na płycie CD. Wydawany w formie elektronicznej katalog, jest jak dotąd jedynym tego rodzaju produktem, przygotowanym dla wszystkich motocyklistów.
Co roku ukazuje się również katalog książkowy oferowanych przez Inter Motors produktów.
Zapraszamy do zapoznania się, bądź ściągnięcia tego katalogu z dalszej części naszej strony.

Jako jedyni w kraju proponujemy inwestycję naszego kapitału w rozwój Państwa firmy. W tym kierunku oferujemy dogodne rozwiązania dopasowane do potrzeb i możliwości Państwa firmy. Szczegółowe informacje dostępne u przedstawicieli handlowych.

Kolejnym powodem który przemawia za współpracą z Inter Motors jest możliwość przystąpienia do sieci serwisowej Q-SERVICE MOTO. Nasze serwisy reklamujemy w ogólnopolskiej prasie, inwestujemy w rozwój i wyposażenie warsztatów, prowadzimy szkolenia produktowe i techniczne, to tylko część korzyści dla naszych klientów.