Promocje

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. 12

PAKIET OLEJOWYCH OSZCZĘDNOŚCI

Uruchomiliśmy promocję na olej motocyklowy Castrol 4l z filtrem oleju Hiflo RC.

Sprzedaż Premiowa KYB

Sprzedaż premiowa dla Klientów na asortyment obejmujący wszystkie produkty marki KYB.

SPRZEDAŻ PREMIOWA RUVILLE

Sprzedaż premiowa dla Klientów na asortyment marki RUVILLE.

PROMOCJ PODWÓJNA KORZYŚĆ

Przygotuj się na zimę i kup pakiet promocyjny oleju PLATINUM CLASSIC z płynem do spryskiwaczy SYLEN w prezencie.

KOMBINEZON ZA SPRZĘGŁA

Zakupy w okresie od 01.12.2014 do 28.02.2015 sprzęgieł i wysprzęglików do samochodów osobowych i dostawczych będą premiowane kombinezonem firmy BETA.

Nasza oferta

Zobacz czym handlujemy W ofercie Inter Cars SA znajduje się ponad milion części do osobowych samochodów europejskich i azjatyckich. Sprawdź naszą ofertę. więcej »
Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych Kliknij i poznaj całą historię naszej firmy więcej »
Zadaj pytanie naszemu specjaliście Najczęściej zadawane pytania więcej »
Strefa klienta - wszystko to co jest Ci potrzebne Strefa Klienta więcej »

Inter Cars S.A. jest największym dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferta obejmuje także sprzedaż części i asortymentu motocyklowego, naczep do samochodów ciężarowych oraz wyposażenia warsztatów.

Grupa Siedlce swoją współpracę z Inter Cars S.A. rozpoczęła w 2003 roku. Jesteśmy obecnie jedną z największych grup filialnych w Polsce, posiadamy 10 oddziałów w południowo-wschodniej części kraju dystrybujących części samochodowe - Biała Podlaska, Chełm, Kraśnik, Lublin, Puławy, Siedlce, Zamość. Filie w Białej Podlaskiej, Lublinie i Siedlcach posiadają również oddziały Inter Motors.

Rynek osobowy jest największym i najbardziej rozbudowanym działem w Inter Cars. W naszej sieci sprzedaży Klienci mają do wyboru pełen asortyment części, przy ogromnej ich ilości. Części samochodowe dostępne są na miejscu bez względu na to, czy samochód jest marką europejską czy azjatycką.

Siedem filii Grupy Siedlce posiada dział sprzedaży i magazyn części do pojazdów ciężarowych, naczep, przyczep i autobusów. W ofercie spółki znajduje się ponad 500 000 części do pojazdów użytkowych. Taka różnorodność sprawia, że jest to najbogatsza oferta na rynku krajowym.

W naszej ofercie znajduje się również bardzo bogata gama produktów Wyposażenia Warsztatów. Począwszy od maleńkich narzędzi ręcznych, poprzez proste i zaawansowane testery, urządzenia typu podnośniki czy stoły diagnostyczne, aż po profesjonalne kompletne kanały warsztatowe.

Jesteśmy jedną z największych w Polsce hurtowni oferującą części motocyklowe oraz duży asortyment odzieży, obuwia oraz kasków motocyklowych. Współpracujemy z ponad 50 dostawcami z całego świata m. in. Alpinestars, AGV, Ixon, Shark, Suomy, Fly, Acerbis, Denso, Hiflofiltro, NGK, Macna, Ferodo, Oxford, Shad, Motul, Did, Castrol, Dunlop, TRW, Athena, Pirelli, K&N.

Rozbudowana sieć dystrybucji umożliwia Klientom bezpośrednią dostawę towaru do warsztatu lub sklepu. Zamówienia mogą być składane osobiście w jednym z naszych oddziałów, telefonicznie lub przez internet. Odbiorcy mają zapewniony dostęp do informacji o aktualnych stanach magazynowych filii i centrali.

Zapraszamy do współpracy klientów hurtowych i detalicznych.